Zpravodajství

Žena porodila na toaletě letadla. Novorozence pak hodila do koše

Žena na palubě letounu směřujícího ze Saúdské Arábie na Filipíny porodila během letu na toaletě, novorozence pak hodila do odpadkového koše. Živé dítě našli po přistání uklízeči letadla, informuje v neděli Daily Mail.

Uklízeči, kteří v neděli na mezinárodním letišti ve filipínské Manile připravovali letoun společnosti Gulf Air na další let, nalezli novorozeně v odpadkovém pytli. Zakrváceného chlapečka zabaleného v papíru okamžitě předali do péče letištních lékařů.

"Dobrá zpráva je, že dítě je zdravé a životaschopné," prohlásila lékařka Maria Teresa Agoresová, která nalezeného novorozence ošetřila.

Zaměstnanci aerolinek Gulf Air se složili a koupili chlapci oblečení a další základní potřeby.

Policie zahájila po matce pátrání. Vyšetřovatelé se domnívají, že matka opustila letadlo okamžitě po přistání. "Hned jak letadlo Gulf Air přistálo, žena spěchala z letadla a opustila letištní terminál," uvedli vyšetřovatelé.

Zatím není jasné ani to, jaké národnosti žena mohla být, a tedy jaké národnosti je i novorozený chlapec. Zatím byl pojmenován George Francis podle kódu letu GF.

Policie ani posádka letadla nechápe, jak je možné, že se ženě podařilo na toaletě porodit a vrátit se zpátky na sedadlo, aniž by vzbudila pozornost ostatních cestujících.

tn.cz / Mediafax
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz