Zpravodajství

Starosta Šumperka odměnil taxikáře, který dopadl vraha bezdomovce

Taxikáře, který dopadl v Šumperku vraha, odměnili v úterý starosta města Zdeněk Brožek (Nez.) a ředitel policie Milan Pospíšek. Vladimír Kranich dopadl mladíka, který spolu se dvěma dalšími ubil v šumperském parku bezdomovce.

"Pan Kranich dostihl jednoho z pachatelů, čímž zásadně pomohl při vyšetřování," uvedl ředitel šumperské policie. Starosta muži poděkoval a předal mu dar, kterým byla sada značkového skla a kniha o městě Šumperk.
 

PSALI JSME:

Ubili bezdomovce. Už jsou ve vazbě
 

V noci na 2. září tři mladíci přistoupili v Sadech 1. máje půl hodiny po půlnoci sedícímu bezdomovci a brutálně jej bili do horní poloviny těla s úmyslem jej zabít. Přítelkyně napadeného muže běžela k taxíkům pro pomoc. I přes včasnou pomoc bezdomovec kolem čtvrté hodiny ranní v Šumperské nemocnici zemřel.

"Přiběhla ke mně žena, která mě prosila o pomoc, zavolal jsem telefonem záchranáře a policii a vrátil se s ní na místo činu," popsal situaci taxikář, který pomohl policii dopadnout jednoho z pachatelů. Když se Kranich vrátil do parku, kde se incident stal, na místě již byli policisté.

tn.cz / Mediafax
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz