Nehodu polského autobusu na předměstí Berlína, při které zemřelo 13 lidí, způsobila policistka. Po nehodě se psychicky zhroutila a není zatím schopná výslechu.
Mercedes, který v neděli na předměstí Berlína způsobil tragickou nehodu polského autobusu, řídila německá policistka. Při nehodě zemřelo 13 lidí, dalších 29 lidí bylo zraněno, informuje v úterý server polského Dzienniku.
Sedmatřicetiletá Beatrice D. z berlínského policejního ředitelství Steglitz-Zehlendor je již několik měsíců pro pracovní neschopnost mimo službu.
Bývalá policistka jela v osudný den s přáteli do Polska nakoupit cigarety. Podle jejích přátel však jela na mokré silnici příliš rychle a nezvládla řízení. U sjezdu na dálnici A10 narazila do autobusu. Náraz autobus v plné rychlosti odhodil na mostní pilíř.
PODÍVEJTE SE:
Autobus s Poláky havaroval u Berlína. Nejméně 13 mrtvých
Žena sama nemá žádná zranění, ale z psychických důvodů není schopna výslechu. Hospitalizovali ji na psychiatrickém oddělení nemocnice Vivantes v berlínské čtvrti Neukölln. Policie ji vyšetřuje pro podezření z neúmyslného zabití.
Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz