APLIKACE TN.CZ
Zpravodajství

VIBRÁTOR JAKO ZBRAŇ: Použila ho na policistu

VIBRÁTOR JAKO ZBRAŇ: Použila ho na policistu
Zdroj: oficiální zdroj

Muž zákona ženu zpacifikoval dřív, než dostal neobvyklou zbraní ránu.

Nečekané zoufalství - a také vynalézavost - projevila šestapadesátiletá Carolee Bildstenová z amerckého města Gurnee. Na svou "obranu" před policií totiž použila opravdu nečekanou zbraň.

Bildstenová už podruhé během pár týdnů odešla z restaurace bez zaplacení, a tak na ni majitel zavolal policii. Muž zákona ji našel nedaleko na trávníku, ona mu ale tvrdila, že peníze na zaplacení nemá a že si je musí vzít doma.

ČTĚTE TAKÉ:

Má v zadku bombu, báli se policisté. Byl to vibrátor

Zaútočil penisem na policistku. Dostal pokutu

Znásilnila muže vibrátorem

Policista ji tam doprovodil a žena zašla do ložnice s tím, že si musí hotovost vyndat ze zásuvky prádelníku. Místo bankovek ale vytáhla "čistou pevnou pomůcku pro ženské potěšení", jak uvádí policejní zpráva, a "blížila se k policistovi výhrůžným způsobem".

Muž zákona ji proto zpacifikoval dřív, než ho mohla praštit, a žena skončila v cele. Policie ji obvinila z útoku na veřejného činitele s přitěžujícími okolnostmi, z toho, že se pohybovala po veřejných cestách v opilosti, a z krádeže. Díky kauci ale zůstala na svobodě.

tn.cz / kap

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz