K požáru nákladního auta vyjeli v pátek ráno východočeští hasiči.
Stalo se na 48. kilometru dálnice D11 ve směru na Hradec Králové.
"Dvě jednotky hasičů z Nového Bydžova a Chlumce nad Cidlinou vyjely k požáru, který zablokoval provoz ve směru do Hradce Králové,“ uvedla mluvčí královéhradeckých hasičů Martina Žahourková.
Silnice byla ve směru na Hradec uzavřená a vytvořila se asi tříkilometrová kolona.
Podle našich informací sice hasiči uspěli v boji s plameny, ale na chvíli nadělali vrásky řidičům. Z dálnice se totiž kvůli mrazu a nastříkané vodě vytvořilo kluziště, ve kterém nebylo možné projet.
Hasičům se podařilo kolem půl deváté alespoň zprovoznit jeden jízdní pruh. Řidiči tak mohou pokračovat v jízdě z Prahy do východních Čech.
Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz