Hluboko pod nulu klesly v noci z pátka na sobotu a v sobotu ráno teploty na řadě míst Česka.
Meteorologové v této souvislosti poukazují na to, že díky inverzi je poněkud tepleji na nejvyšších horských stanicích, jako Labská bouda, Luční bouda, Sněžka, Fichtelberg, Grosser Arber, Šerák a dalších místech.
PSALI JSME:
PŘEDPOVĚĎ: MRAZY až do neděle! Nový sníh a přes -20 °C!
Pod minus dvacet stupňů klesla teplota na dalších stanicích ČHMÚ, jako jsou například Neumětely, Nedrahonice-Rudolec, Stráž pod Ralskem, Doksy, Adršpach, Jevíčko, Brod nad Dyjí a z horských stanic Horská Kvilda a Hliniště na Šumavě, Šindelová v Krušných horách a Bedřichov v Jizerských horách.
PODÍVEJTE SE, JAKÉ BYLY DNES TEPLOTY VZDUCHU KOLEM 14té HODINY:
V Ústeckém a v Moravskoslezském kraji platí i nadále smogová situace.
Meteorologové varují před mrazy až do neděle.
Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz