Zpravodajství

VÝHERCI SOUTĚŽE o 10 CD slovenské šansoniérky Szidi Tobias

Už čtvrté samostatné album vydala slovenská zpěvačka a herečka Szidi Tobias. Jmenuje se Do vetra a pokřtila ho herečka Ivana Chýlková.

Soutěžte o 10x CD slovenské zpěvačky Szidi Tobias!
 

Soutěž probíhá od 15.12.2010 do 22.12.2010
 

Úkolem soutěžících je správně zodpovědět následující soutěžní otázku. Do předmětu emailu zprávy je třeba uvést heslo "Szidi Tobias“ a v textu zprávy kromě odpovědi na soutěžní otázku uvést svoje jméno, příjmení, adresu bydliště a telefonní kontakt.
 

Soutěžní otázka:
Jak se jmenuje první CD slovenské zpěvačky Szidi Tobias?

 

Odpovědi zasílejte na email soutez@tn.cz
 

Výherci budou vyhlášeni ve středu 23.12. na stránkách tn.cz

Správná odpověď na soutěžní otázku byla "Divý mak"
 

VÝHERCI:

Karel Veselý - Most

Petra Sofková - Plumov

Martin Keller - Praha 8

Jana Sluková - Liberec

Renáta Suchoňová - Frýdek-Místek

Marian Rohoška - Praha 4

Lucie Sichingerová - Plzeň

Ladislav Vaďura - Uherské Hradiště

Alena Jelínková - Benešov

Pavla Ryková - Most


 

Křest se odehrál v pražské umělecké kavárně Černá labuť. Szidi tam zazpívala svoje starší písničky, ale i skladby z alba Do Vetra. Tohle nové album produkovalo Studio DVA a televize NOVA byla jeho mediálním partnerem.

PODÍVEJTE SE NA REPORTÁŽ O SZIDI TOBIAS:


 

Szidi Tobias se občas přezývá "nová Hana Hegerová“, její podmanivý hlas plný osobitého projevu, melancholie i radosti okouzlil nejen herečku Ivanu Chýlkovou, ale i Annu Šiškovou. Obě pojí se zpěvačkou dlouholeté přátelství, které vedlo ke spojení Szidi a Michala Hrubého, producenta Studia DVA. "Jednou mi přinesla Ivana Chýlková cédéčko Szidi Divý mak a řekla mi, že až si ho poslechnu, nebudu už chtít poslouchat nic jiného. Tak jsem jí musel dát za pravdu. Krátce na to jsme se se Szidi seznámili osobně, v té době hledala manažera a vydavatele. Protože mi byla její hudba velmi blízká, šel jsem do toho s ní, ikdyž jsem v té době žádné zkušenosti s vydáváním cd neměl. Vydali jsme album Pod obojím a za to dostala Szidi letos Zlatou desku, doufám, že tohle nové album bude také takhle úspěšné,“ říká producent Studia DVA Michal Hrubý.
 

ČTĚTE TAKÉ:

Slovenská šansoniérka Szidi Tobias převzala na Vyšehradě Zlatou desku
 

Také Szidi Tobias si spolupráci se Studiem DVA velmi pochvaluje. "Když už bylo tohle nové cd hotové, už skoro stálo před dveřmi tiskárny, poslechla jsem si ho. A najednou jsem zjistila, že je životně nutné okamžitě přehrát čtyři písničky. Měla jsem pocit, že jsou strašné, že si posluchač po jejich poslechu podřeže žíly. Na poslední chvíli jsem tedy zavolala Michalovi, vzal to s humorem a písničky jsme znovu nahráli,“ směje se Szidi. "Bylo to snad nejrychleji nahrané cd na světě.
 

Na cédéčku Do vetra najdete texty Michala Horáčka, Petera Liptovského, Petőfi Sándora nebo Lope de Vegy. Szidi také připravuje koncerty, které jsou naplánovány v Bratislavě (13.12., Divadlo Astorka), Brně (19.12., Divadlo Reduta) a Praze (20.12., Divadlo Palace). Od ledna se rozjede turné Do vetra po českých, moravských a slovenských městech, které potrvá do března 2011.
 


HERNÍ ŘÁD
internetové soutěže Tn.cz o CD zpěvačky Szidi Tobias

______________________________________________________________________________________
CET 21 spol. s r.o., se sídlem Praha 5, Kříženeckého nám. 1078/5, IČ: 45800456 (dále jen „CET 21“), která je provozovatelem internetových stránek http://www.tn.cz vydává následující pravidla internetové soutěže o 10 CD zpěvačky Szidi Tobias (dále jen "Soutěž“).

1. Soutěž je veřejnou soutěží podle § 847 a násl. občanského zákoníku. Soutěž bude probíhat v době od 15.12.2010 do 22.12.2010.
 

2. Soutěže se může za níže uvedených podmínek zúčastnit každá fyzická osoba, s výjimkou osob, které jsou v pracovně-právním, občansko-právním, obchodně-právním či jiném obdobném právním vztahu k CET 21, spolupracujících přímo či nepřímo na realizaci Soutěže, a osob blízkých těmto osobám (ust. § 116 občanského zákoníku), za předpokladu, že mají přístup k relevantním informacím spojeným se Soutěží.
 

3. Úkolem soutěžících bude správně zodpovědět soutěžní otázku, která bude vyhlášena dne 15.12.2010 na internetových stránkách http://www.tn.cz, a svoji odpověď zaslat nejpozději do 22.12.2010 (včetně)
na e-mailovou adresu soutez@tn.cz. Do předmětu zprávy je třeba uvést heslo "Szidi Tobias“ a v textu zprávy kromě odpovědi na soutěžní otázku uvést svoje jméno, příjmení, adresu bydliště a telefonní kontakt. Soutěžící berou na vědomí a souhlasí s tím, že jejich jméno, příjmení a místo bydliště budou v případě výhry zveřejněny na internetových stránkách http://www.tn.cz.
 

4. Každý soutěžící se může Soutěže zúčastnit pouze jednou, tzn., že může zaslat pouze jeden e-mail s odpovědí na soutěžní otázku za celou dobu Soutěže. Porušení tohoto pravidla je důvodem pro vyloučení soutěžícího ze Soutěže.
 

5. Ze všech soutěžících, kteří správně zodpoví soutěžní otázku a jejichž e-mail obsahující požadované údaje bude na uvedenou e-mailovou adresu doručen ve stanovené lhůtě, bude vylosováno deset (10) výherců. Každý výherce získá CD zpěvačky Szidi Tobias.
 

6. Výherci budou o výhře informováni na telefonní číslo uvedené ve výherním soutěžním e-mailu. Cena bude výhercům odeslána na adresu bydliště, kterou uvedli ve výherním soutěžním e-mailu, do třiceti (30) dnů po skončení Soutěže, pokud se CET 21 s výhercem nedohodne na jiném způsobu předání výhry. Nepřevzaté ceny propadají ve prospěch CET 21.
 

7. Správná odpověď na soutěžní otázku a jména výherců budou rovněž zveřejněny na internetových stránkách http://www.tn.cz. Výsledky Soutěže jsou konečné, bez možnosti odvolání.
 

8. Na regulérní průběh Soutěže bude dohlížet Hanuš Hanslík, šéfeditor portálu Tn.cz. V případě jakéhokoli sporu souvisejícího se Soutěží nebo tímto herním řádem je rozhodnutí CET 21 ve všech ohledech konečným a závazným a soutěžící jsou povinni se mu podřídit. Účastí v Soutěži soutěžící vyjadřují svůj bezvýhradní souhlas se zněním tohoto herního řádu a podmínkami Soutěže.
 

9. CET 21 si vyhrazuje právo vyloučit ze Soutěže soutěžícího, u kterého zjistí nebo bude mít důvodné podezření, že nesplňuje podmínky účasti v Soutěži stanovené tímto herním řádem, a/nebo porušuje či obchází pravidla stanovená tímto herním řádem.
 

10. CET 21 si vyhrazuje právo pravidla Soutěže a tento herní řád dle potřeby měnit, upravit nebo doplnit, včetně možnosti Soutěž přerušit nebo ji ze závažných důvodů zcela odvolat.
 

11. Tento herní řád bude po dobu Soutěže uveřejněn na internetových stránkách http://www.tn.cz.

Daniela Pilařová
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz