Není nad to, když si "štěstí" a "veselí" o Vánocích zpestříte trochou THC. Ale pozor, neměla by na to přijít policie.
O Vánocích se často mluví jako o svátku klidu, ale německý mladík to pojal až příliš svérázně. Muži zákona u něj zabavili zdatnou rostlinu marihuany vyparáděnou třpytkami, řetězy, světélky a dalšími tradičními ozdobami.
Policie v hlášení nazvaném "All you need is love aneb Jak hipík slaví Vánoce" o zadržení uvedla: "Na otázky policistů tento přívrženec hašiše odpověděl, že se chystal svůj 'stromeček' ještě dozdobit a dát pod něj dárky, jak vyžaduje tradice."
ČTĚTE TAKÉ:
"Jít loupit" a "Prodávat trávu", napsal si dealer do úkolníčku
Drogový MAMLAS pěstoval "trávu" a dal to na YouTube. Lapli ho
Jak pěstovat "trávu"? Naučí vás to ve škole
Dvoumetrová rostlina marihuany byla zabavena během zátahu v Koblenzi spolu se 150 gramy marihuany z domácí produkce. Policie fiškuse, jehož jméno nebylo zveřejněno, zatím propustila. Vánoce bude slavit tradičním způsobem. V novém roce se ale bude muset dostavit k soudu, protože čelí obvinění z protiprávního držení drog.
Jak uvádí list Metro, jen před pár dny zatkla mnichovská policie jiného mladíka, který si také chtěl svátky zpestřit. Udělal si vlastní adventní kalendář a za každá dvířka dal kousek marihuany. Jak se zdá, mladí sice tradice drží, přetvářejí si je ale tak, aby jim líp vyhovovaly.
Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz