Velmi vzácného hosta jste mohli v úterý dopoledne potkat ve Peci pod Sněžkou. Po tamějších sjezdovkách se totiž proháněl prezident republiky Václav Klaus.
Hlava státu ale splynula s davem tak dokonale, že jen málokdo si prezidenta všiml.
Teplý kulich, sluneční brýle a pořádná lyžařská souprava – tak v devět ráno vyrazil Václav Klaus na svah.
Václav Klaus vystřídal v areálu několik sjezdovek a kromě bodyguardů mu dělala společnost i rodina.
Překvapivě se ani netvořily moc dlouhé fronty u vleků. A možná i právě proto si Václava Klause všiml jen málokdo.
Pokud byste si i vy chtěli zalyžovat s panem prezidentem, budete mít možnost ještě ve středu.
Poslechněte si, co říkal o lyžování v Krkonoších Klaus vloni
Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz