APLIKACE TN.CZ
Zpravodajství

Měl střílet v Pařížské ulici. Soud ho osvobodil kvůli nedostatku svědků!

Překvapivý verdikt padl v pondělí u Vrchního soudu v Praze. Ten osvobodil Arména obžalovaného z postřelení dvojice Ukrajinců v pražské Pařížské ulici. Přestřelka se tu strhla před téměř dvěma roky přímo za bílého dne.

Soud muže osvobodil - nebylo totiž s jistotou prokázáno, že střílel právě on. Při takzvané rekognici, která se provádí při vyšetřování ho poznal jen jeden svědek incidentu.

PSALI JSME:

VIDEO: EXKLUZIVNĚ: Přestřelka v Pařížské ulici v centru Prahy!

Nutno zmínit, že tehdy bylo na místě mnoho lídí, i proto bylo velké štěstí, že při přestřelce nikdo nepřišel o život.

Armén byl osvobozen, není tedy vlastně jasné, co se tady v březnu 2008 stalo. Nejčastěji se mluví o tom, že si tady vyřizovaly účty ruskojazyčné mafie.


 

Televizní noviny

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz