Překvapivý verdikt padl v pondělí u Vrchního soudu v Praze. Ten osvobodil Arména obžalovaného z postřelení dvojice Ukrajinců v pražské Pařížské ulici. Přestřelka se tu strhla před téměř dvěma roky přímo za bílého dne.
Soud muže osvobodil - nebylo totiž s jistotou prokázáno, že střílel právě on. Při takzvané rekognici, která se provádí při vyšetřování ho poznal jen jeden svědek incidentu.
PSALI JSME:
VIDEO: EXKLUZIVNĚ: Přestřelka v Pařížské ulici v centru Prahy!
Nutno zmínit, že tehdy bylo na místě mnoho lídí, i proto bylo velké štěstí, že při přestřelce nikdo nepřišel o život.
Armén byl osvobozen, není tedy vlastně jasné, co se tady v březnu 2008 stalo. Nejčastěji se mluví o tom, že si tady vyřizovaly účty ruskojazyčné mafie.
Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz