Zpravodajství

Dřevorubce na Jablonecku zabil strom

Strom zabil v sobotu ráno muže ve Frýdštejně na Jablonecku. Osmatřicetiletý muž jej sám kácel pro vlastní potřebu, strom jej zavalil a způsobil mu smrtelná zranění, řekla Mediafaxu českolipská policejní mluvčí Ivana Baláková.

Tragédie se stala před devátou hodinou ve frýdštejnském lomu. "Muž měl s majitelem lomu domluvené pokácení stromu pro vlastní potřebu. Kácení provedl neodborně a strom jej zavalil," uvedla Baláková s tím, že dřevorubec byl na místě sám.

ČTĚTE TAKÉ

Uvolněná kláda zabila na Pelhřimovsku dvouleté dítě

"Na místo přiletěl vrtulník a zdravotníci se snažili provést u muže resuscitaci, zraněním ale podlehl," informovala mluvčí libereckých záchranářů Lenka Markovičová.

Mediafax
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Auto v Praze srazilo dva chodce. Jsou vážně zranění

Vážná nehoda se stala v sobotu v noci v pražských Holešovicích. Auto tam srazilo dva chodce. "40letý muž utrpěl velmi vážný úraz hlavy a mnohačetná poranění. Po resuscitaci jsme ho převezli do motolské nemocnice. 39letý muž utrpěl úraz nohou a hlavy. Při vědomí jsme ho transportovali do vinohradské nemocnice," informovali na twitteru záchranáři. Policisté nyní zjišťují, co se přesně stalo, a zda dvojice přecházela přes přechod. "Alkohol u řidiče osobního auta byl negativní," sdělila policie.

Píše se na Deník.cz