APLIKACE TN.CZ
Zpravodajství

Na videu jsem já, ale nikoho jsem v metru nebil, řekl policii mladík!

Pražské policii se ve středu sám přihlásil devatenáctiletý mladík, který se poznal na záběrech kamer, ukazujících údajné výtržníky napadající cestující v metru. Mladík u výslechu vinu popřel, sdělila ve čtvrtek Mediafaxu mluvčí pražské policie Eva Kropáčová.

"Po zveřejnění záběrů v médiích se včerejšího dne dostavil na místní oddělení policie devatenáctiletý muž, který viděl reportáž a záběry v médiích na kterých je zachycen," uvedla Kropáčová.


PSALI JSME:
 
Záznam z kamerového systému, na kterém se v prostorách pražského metra pohybuje skupina údajných útočníků, zveřejnila policie na začátku týdne. Podle kriminalistů šlo o mladíky okolo dvaceti let, kteří na přelomu dubna a května pravděpodobně pro zábavu napadali cestující na trase C ve stanici Střížkov a na trase B ve stanici Rajská zahrada.
 
Mladík se na odvysílaných záběrech poznal, u výslechu ve čtvrtek ale policii potvrdil, že se ničeho nedopustil. "I přestože v tuto chvíli známe totožnost jednoho muže, stále pátráme po ostatních osobách zachycených na obou kamerových záznamech," upozornila kropáčová. Policii se již přihlásilo množství svědků incidentů.
Mediafax

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz