Sedm vozidel za sebou se ve středu v Ostravě srazilo při ranním provozu, zvýšeném stávkou řidičů MHD. Jeden z řidičů se zranil, informovala ostravská policejní mluvčí Gabriela Holčáková.
Auta do sebe narazila krátce po sedmé hodině ranní v Mariánskohorské ulici. "Dvaadvacetiletý řidič posledního z vozidel, dodávky Fiat Ducato se pravděpodobně nevěnoval plně řízení vozu.
ČTĚTE TAKÉ:
STÁVKA! Doprava v Ostravě jako v neděli! Řidiči chtějí vyšší platy...
Došlo ke střetu s před ním jedoucím vozidlem značky Škoda Octavia, řízeného mužem ve věku 66 let, a střetu se všemi před dodávkou jedoucími šesti vozidly," popsala Holčáková.
Řidiči vozidel nebyli ovlivněni alkoholem. Příčinu nehody policie prověřuje. Provoz na silnici byl v jednom jízdním pruhu zhruba na 2,5 hodiny omezen.
Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz