Na podlaze auta těch pedálů moc není a stejně se v nich někteří řidiči nevyznají.
Při dojezdu vozu na parkoviště chtěl šofér sešlápnout brzdu. Bohužel měl nohu o pedál vedle a dupnul na plyn. Jak to celé skončilo, to vidíte na tomto videu. Ještě štěstí, že se nikomu nic vážného nestalo.
Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz