APLIKACE TN.CZ
Zpravodajství

Řidič si spletl plyn s brzdou

Na podlaze auta těch pedálů moc není a stejně se v nich někteří řidiči nevyznají.

Při dojezdu vozu na parkoviště chtěl šofér sešlápnout brzdu. Bohužel měl nohu o pedál vedle a dupnul na plyn. Jak to celé skončilo, to vidíte na tomto videu. Ještě štěstí, že se nikomu nic vážného nestalo.

Milan Mahler

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz