Zpravodajství

Chodec nepřežil přebíhání silnice. VLETĚL PŘÍMO POD NÁKLAĎÁK!

Chodec nepřežil přebíhání silnice. VLETĚL PŘÍMO POD NÁKLAĎÁK!
Mrtvola pod náklaďákem. Ilustrační foto Zdroj: Mediafax

Chodec ve čtvrtek po poledni zemřel při přebíhání vozovky na Mladoboleslavsku. Informace agentury Mediafax potvrdil mluvčí mladoboleslavské policie David Schön.

Tragická nehoda se odehrála před jednou hodinou odpolední. Podle dosavadního vyšetřování neznámý muž přebíhal silnici před nákladním vozem, který jel ve směru od České Lípy na Mladou Boleslav. "Řidič stačil zastavit, ale za ním jedoucí cisternový vůz lehce narazil do zadní části kamionu a pokračoval v jízdě do protisměru, kde chodce srazil," popsal nehodu policejní mluvčí.


Neznámý muž na místě zraněním podlehl, řidič kamionu byl záchranáři odvezen do nemocnice.


Místo nehody bylo zcela neprůjezdné. "Plná uzavírka potrvá asi až do sedmnácté hodiny, pak už možná umožníme kyvadlový provoz," uvedl mluvčí. Policie začala nehodu vyšetřovat i totožnost oběti, na místě zasahují i záchranáři a hasiči.

Mediafax/tn.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

V Hrabalově chatě bude muzeum

Zastupitelstvo Středočeského kraje schválilo odkup chaty Bohumila Hrabala v Kersku. Chata, ve které spisovatel žil a tvořil, odkoupí kraj za 9 900 000 Kč. Cílem je otevřít toto významné místo veřejnosti a vybudovat expozici připomínající Hrabalův život, tvorbu i vztah k rekreační osadě Kersko. V plném provozu by výstava v chatě měla být v roce 2024.

Píše se na Deník.cz