Zpravodajství

Manžel zavražděné Monyové se POKUSIL O SEBEVRAŽDU!

Manžel ubodané spisovatelky Simony Monyové, který je podzřelý z její vraždy, se v minulosti pokusil o sebevraždu. Informuje o tom server blesk.cz.

"Měl agresivní sklony, bil ji třeba za to, že chtěla vydat mou knihu," řekl Blesku spisovatelčin kamarád Richard Sacher. "Asi před rokem se pokusil o sebevraždu. Simona ho našla v ateliéru u nich doma a musela ho křísit," dodal. Podle informací Blesku se prý manžel Monyové chtěl oběsit.

Policie ho stále nemohla vyslechnout kvůli vážným zraněním, se kterými leží v nemocnici.


PSALI JSME:

Zavražděná spisovatelka Monyová: Smrt si PŘEDPOVĚDĚLA v knihách?

"Mužův stav je sice stabilizovaný, ale jeho zranění jsou velmi vážná. Nadále zůstává v péči lékařů," informovala mluvčí Fakultní nemocnice Brno Anna Mrázová, podle které není jasné, kdy bude pacient v pořádku.

PODÍVEJTE SE:

Na zlepšení stavu podezřelého čeká policie, která v souvislosti s vraždou spisovatelky Monyové dosud nezjistila mužovu verzi. "Podezřelého jsme ještě nevyslechli. Na případu stále intenzivně pracujeme a vyslýcháme další svědky. Bližší informace ale nemohu poskytnout," řekla policejní mluvčí Petra Vedrová. Podle ní policie předpokládá, že vyslechne spisovatelčina manžela až po víkendu.

PSALI JSME:

Monyová, kterou proslavily ženské romány, zemřela po bodných ranách v noci na čtvrtek v rodinném domě v Brně-Obřanech.

Server novinky.cz zveřejnil vyjádření autorčina blízkého přítele Richarda Sachera, podle kterého manžel Monyovou dlouhodobě mlátil. "Svěřila se mi, že ji bil a znásilňoval 11 let. Také jí opakovaně vyhrožoval smrtí, a dokonce ji znásilnil před nejmladším synem," sdělil serveru Sacher.

PSALI JSME:

Zda něco podobného předcházelo smrti Monyové, kriminalisté zjišťují. Bez výslechu podezřelého nemůže policie zatím říct, proč se tragédie stala, ani jestli si muž zranění způsobil sám nebo při možné potyčce.

mra/Mediafax, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz