Zpravodajství

SOUTĚŽTE s filmem KOVBOJOVÉ A VETŘELCI! Vyhrát můžete PĚT superbalíčků!

SOUTĚŽTE s filmem KOVBOJOVÉ A VETŘELCI! Vyhrát můžete PĚT superbalíčků!
Zdroj: Oficiální zdroj

Chcete získat PR balíček, který obsahuje skvělou mikinu, futuristické hodinky, knižní předlohu a lístky do kina právě na snímek Kovbojové a vetřelci. Tak určitě soutěžte s webem tn.cz

Soutěžní otázka: Kdo hraje nesmlouvavavého plukovníka Dolarhyda?

a, Daniel Craig

b, Harrison Ford

c, Steven Spielberg

Vylosováno bude celkem pět (5) výherců, z nichž každý získá PR balíček k filmu Kovbojové a vetřelci. Součástí balíčku jsou i dvě (2) vstupenky do kina na film Kovbojové a vetřelci.


Hledáme pět výherců: Soutěží se o 5 balíčků k filmu:

- 5 x oboustranná mikina
- 5x futuristické hodinky
- 5x knižní předloha
- 5 x 2 lístky do kina

PODÍVEJTE SE NA TRAILER FILMU:Úkolem soutěžících je správně zodpovědět soutěžní otázku, která bude vyhlášena dne 17.08.2011 na internetových stránkách http://www.tn.cz, a svoji odpověď zaslat nejpozději do 21.08. 2011 (včetně) na e-mailovou adresu soutez@tn.cz.

Do předmětu zprávy je třeba uvést heslo "Kovbojové a vetřelci“ a v textu zprávy kromě odpovědi na soutěžní otázku uvést svoje jméno, příjmení, adresu bydliště, email a telefonní kontakt.

Kovbojové a vetřelci

Už zase na nás útočí mimozemšťané. Tentokrát si ale vybrali špatný čas a špatné místo. Jejich prvotním cílem se stal Divoký západ a doba kdy všem, kdo tu chtěli přežít, visely kolty proklatě nízko. Kombinace westernu a sci-fi zní na první pohled bizarně, jména tvůrců ovšem slibují mimořádný zážitek.

Na všech klíčových postech najdete filmové ikony, ať jsou to producenti Steven Spielberg a Ron Howard, scenáristé Star Treku a Transformers Roberto Orci a Alex Kurtzman a především režisér Jon Favreau, který natočil oba díly Iron Mana. Před kamerou pak uvidíte Daniela Craiga (aktuální James Bond) a Harrisona Forda.

Zdroj: Oficiální zdroj


Cizinec (Daniel Craig), který se probral z bezvědomí poblíž města Absolution, si naprosto vůbec nic nepamatuje. Jediným vodítkem k jeho minulosti je podivný náramek na zápěstí.

Celková amnézie je mrzutá věc, obzvlášť když se ocitnete ve městě, které nenávidí lidi odjinud a kde vládne tvrdou rukou nesmlouvavý plukovník Dolarhyde (Harrison Ford), jenž ho řídí metodou pěsti a biče.

Zdroj: Oficiální zdroj


Absolution žije ve strachu a brzy bude ještě hůř. Shůry přicházejí podivné zvuky a oslepující světla, obyvatelé města beze stopy mizí a nikdo neví, jak se bránit a kdy přijde řada na něj – tomu se říká permanentní teror. Paradoxně právě cizinec, kterého pronásledovali od chvíle, kdy se v jejich městě objevil, se stane jejich jedinou nadějí. Postupně se mu vrací paměť, a jak si vzpomíná, kde byl a co tam prožil, uvědomuje si, že drží v rukou klíč k tajemství, které zdejším kovbojům dává aspoň nějakou naději v boji s technologicky mnohem vyspělejším protivníkem. Otázkou je, jestli mu chronicky nedůvěřiví obyvatelé uvěří a jestli mu Dolarhyde dobrovolně přenechá otěže vlády nad městem

Zdroj: Oficiální zdroj


Příběh Kovbojů a vetřelců vychází z komiksové předlohy společnosti Platinum Studios, která prodala filmová práva ještě předtím, než byla kniha vůbec v tisku, což lze vysvětlit až klukovským nadšením producentů Spielberga a Howarda. „Je to dobrodružství, které by chtěl prožít každý kluk. Nejdrsnější pistolníci Divokého západu se střetnou s ještě drsnějšími mimozemšťany. Bavilo nás tvořit postavy, které by za normálních okolností střílely po sobě, a teď musí bojovat bok po boku, aby přežily,“ vysvětluje Howard. „Ten příběh je napsaný tak skvěle, že by obstál, i kdyby se v něm žádní mimozemšťané neobjevili. Ale tahle kombinace je prostě dokonalá,“ uzavírá Spielberg.

Scénář: Roberto Orci, Alex Kurtzman
Režie: Jon Favreau
Kamera: Matthew Libatique
Hudba: Harry Gregson-Williams
Hrají: Daniel Craig, Harrison Ford, Olivia Wilde, Sam Rockwell

doporučená přístupnost: přístupný
žánr: sci-fi, western
barevný, český dabing/titulky, 118 min
 

Herní řád
internetové soutěže tn.cz o PR balíčky k filmu Kovbojové a vetřelci
__________________________________________________________________________________________
CET 21 spol. s r.o., se sídlem Praha 5, Kříženeckého nám. 1078/5, IČ: 45800456 (dále jen „CET 21“), která je provozovatelem internetových stránek http://www.tn.cz, vydává následující pravidla internetové soutěže
o pět (5) PR balíčků k filmu „Kovbojové a vetřelci“ (dále jen „Soutěž“).  
 
1.         Soutěž je veřejnou soutěží podle § 847 a násl. občanského zákoníku.
2.         Soutěže se může za níže uvedených podmínek zúčastnit každá fyzická osoba, s výjimkou osob, které jsou v pracovně-právním, občansko-právním, obchodně-právním či jiném obdobném právním vztahu k CET 21, spolupracujících přímo či nepřímo na realizaci Soutěže, a osob blízkých těmto osobám (ust. § 116 občanského zákoníku), za předpokladu, že mají přístup k relevantním informacím spojeným se Soutěží.
3.         Úkolem soutěžících bude správně zodpovědět soutěžní otázku, která bude vyhlášena dne 17.08.2011 na internetových stránkách http://www.tn.cz, a svoji odpověď zaslat nejpozději do 21.08. 2011 (včetně)
 na e-mailovou adresu soutez@tn.cz. Do předmětu zprávy je třeba uvést heslo „Kovbojové a vetřelci“ a v textu zprávy kromě odpovědi na soutěžní otázku uvést svoje jméno, příjmení, adresu bydliště, email a telefonní kontakt. Soutěžící berou  na vědomí a souhlasí s tím, že jejich jméno, příjmení a místo bydliště budou v případě výhry zveřejněny na internetových stránkách http://www.tn.cz, a dále s tím, že jejich kontaktní údaje budou předány zástupci společnosti BONTONFILM a.s., která je poskytovatelem cen do Soutěže, pro účely distribuce cen.
4.         Každý soutěžící může do Soutěže zaslat pouze jeden (1) e-mail s odpovědí na soutěžní otázku. Porušení tohoto pravidla je důvodem pro vyloučení soutěžícího ze Soutěže.
5.         Ze všech soutěžících, kteří správně zodpoví soutěžní otázku a jejichž e-mail obsahující požadované údaje bude na uvedenou e-mailovou adresu doručen ve stanovené lhůtě, bude vylosováno celkem pět (5) výherců, z nichž každý získá PR balíček k filmu Kovbojové a vetřelci. Součástí balíčku jsou i dvě (2) vstupenky do kina na film Kovbojové a vetřelci.
6.         Výherci budou o výhře informováni emailem na adresu, kterou uvedli ve výherním soutěžním emailu, a současně jim budou sděleny instrukce ohledně převzetí ceny. Nepřevzaté ceny propadají bez náhrady. 
7.         Jména výherců budou rovněž zveřejněna na internetových stránkách http://www.tn.cz. Výsledky Soutěže jsou konečné, bez možnosti odvolání.
8.         Na regulérní průběh Soutěže bude dohlížet Martina Vrňáková, PR koordinátor. V případě jakéhokoli sporu souvisejícího se Soutěží nebo tímto herním řádem je rozhodnutí CET 21 ve všech ohledech konečným a závazným a soutěžící jsou povinni se mu podřídit. Účastí v Soutěži soutěžící vyjadřují svůj bezvýhradní souhlas se zněním tohoto herního řádu a podmínkami Soutěže.
9.         CET 21 si vyhrazuje právo vyloučit ze Soutěže soutěžícího, u kterého zjistí nebo bude mít důvodné podezření, že nesplňuje podmínky účasti v Soutěži stanovené tímto herním řádem, a/nebo porušuje či obchází pravidla stanovená tímto herním řádem.
10.     CET 21 si vyhrazuje právo pravidla Soutěže a tento herní řád dle potřeby měnit, upravit nebo doplnit, včetně možnosti Soutěž přerušit nebo ji ze závažných důvodů zcela odvolat.
11.     Tento herní řád bude po dobu Soutěže uveřejněn na internetových stránkách http://www.tn.cz.
 
 
V Praze dne 10.08. 2011                                             
                                                                                             
 
__________________________________                ____________________________
Miloslava Nováková, ředitelka marketingu                Pavel Krbec, ředitel sekce internetu

 
 

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Bitcoin zažil strmý pád, cena měny klesla o 70 tisíc korun

Cena digitální měny bitcoin zažila v pátek strmý pád. Může za to krok čínské národní banky, která oznámila, že platby ve virtuálních měnách jsou nezákonné. Hodnota bitcoinu klesla o zhruba 70 tisíc korun na 901 478 korun za kus.

Píše se na Deník.cz