Tragédie se ve středu odpoledne odehrála ve Zlíně. Muž na kole nezvládl řízení, přeletěl přes řídítka a po pádu si zlomil vaz! Byl na místě mrtev.
Ve Zlíně zemřel ve středu odpoledne cyklista (56). Muž bez cizího zavinění spadl do příkopu a zabil se, informovala agenturu Mediafax zlínská policejní mluvčí Jana Bartíková.
Nehoda se stala krátce po 13.30.
"Cyklista z dosud nezjištěných příčin při jízdě vybočil doleva, přeletěl přes řidítka a spadl do příkopu tak nešťastně, že si zlomil vaz," uvedla mluvčí.
Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz