APLIKACE TN.CZ
Zpravodajství

Battlefield 3 si zahrajete i na mobilu a tabletu

Battlefield 3 si zahrajete i na mobilu a tabletu
Zdroj: Oficiální zdroj

Mobilní verze očekávané střílečky se bude jmenovat Battlefield 3: Aftershock. Tady jsou první obrázky.

Kdo by tušil, že se dočkáme dříve obrázků z mobilní verze hry, nežli z té xboxové. Skutečně! Už jsme viděli vynikající videa a screenshoty z PC verze, živou prezentaci PS3 hry v jedné americké talkshow a teď je tu dokonce sada obrázků ze hry Battlefield 3: Aftershock pro iPhone, iPod a iPad. O xboxové edici však ani vidu.

Aftershock si jde svou cestou. Hru nevytvořili lidé z DICE, ale odborníci na mobilní hry Digital Legends a je zjevné, že stavěli na technologické bázi mobilního Bad Company 2, neboť obě hry vypadají po grafické stránce naprosto stejně.

S velkým Battlefieldem se ten mobilní neshoduje ani obsahově. Ve hře bude chybět kampaň, single-player zastoupí pouze mód podobný Hordě z Gears of War 2, kde čelíte stále silnějším vlnám nepřátel. Multiplayer bude naštěstí klasický, na jednom z obrázků je vidět nabídka deathmatche a jeho týmové obdoby.

Datum uvedení do AppStore nebylo stanoveno, ale prý bychom se měli dočkat ještě tento rok - snad někdy kolem premiéry Battlefieldu 3 pro PC a konzole.

mh, Oficiální zdroj

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz