Zpravodajství

BRUTÁLNÍ VRAŽDA ŠKOLAČKY (14)! Pohádala se kvůli sexuální orientaci!

Jekatěrinburgem otřásla brutální vražda. V noci ze soboty na neděli někdo ubodal pouze 14letou školačku. Její tělo našli na dvoře střední školy № 57, informovaly tvnoviny.sk.

"Vrah zasadil oběti množství bodných ran do hrudi, dívka měla podřezané hrdlo a rozpárané břicho," řekl portálu life.ru policejní mluvčí Alexander Shulga. Podle něj bylo zahájeno trestní stíhání pro vraždu.


ČTĚTE TAKÉ:

ZÁHADNÁ VRAŽDA na Děčínsku! Policie mlčí

 
Podle policejních zdrojů je možné, že dívka je obětí psychopatického sériového vraha. Rodina má však jiný názor na motiv ohavného činu. Podle nich se Olga pár dní před vraždou pohádala se svou kamarádkou kvůli sexuální orientaci.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Zemědělci zasažení tornádem dostanou odškodnění od státu

Zemědělci z Jihomoravského a Ústeckého kraje, které v červnu zasáhly přírodní pohromy, v blízké době dostanou od ministerstva zemědělství 80 procent peněz z přiznané částky jako odškodnění. Mezi 81 žadatelů, u nichž pracovníci Škodní komise Státního zemědělského intervenčního fondu (SZIF) šetřili, se rozdělí 627 milionů korun. Fond začal vydávat tzv. zálohová rozhodnutí a platby bude posílat záhy po vydání, aniž by se čekalo na nabytí právní moci rozhodnutí.

Krátká zpráva

Sněmovna odvolala Hanu Lipovskou z Rady České televize

Poslanci v pátek odpoledne odvolali Hanu Lipovskou (za Volný blok) z postu členky Rady České televize. Pro odvolání Lipovské hlasovalo celkem 63 poslanců, dalších 11 bylo proti. Důvodem odvolání bylo porušení zákona a také ztráta nezávislosti. Hana Lipovská totiž kandiduje v nadcházejících volbách do Poslanecké sněmovny. Odvolání už minulý týden doporučil sněmovní volební výbor. Členkou rady ČT byla Lipovská od května loňského roku.

Píše se na Deník.cz