Zpravodajství

Žena zaparkovala auto na srázu! JEŘÁB V AKCI!

Na srázu nad Berounkou v Karlštejně se zakleslo auto, hasiči z něho vyprostili ženu.

Osobní automobil sjel ve čtvrtek odpoledne ze srázu v Karlštejně v Praze - západ a zůstal viset nad Berounkou. V autě zůstala žena, kterou hasiči museli vyprostit a vůz zajistili proti pádu do řeky, řekla agentuře Mediafax mluvčí středočeských hasičů Lenka Kostková.

K havárii vozidla byli hasiči přivoláni kolem čtrnácté hodiny. "Řidička zřejmě nezvládla vozidlo, sjela bokem na vysoký břeh a hrozil pád do vody," dodala mluvčí.

Na místo vyjeli hasiči z Řevnic s jeřábem, policisté i záchranáři.

"V půl třetí se podařilo řidičku vyprostit. Utrpěla lehká zranění a převzali si ji do péče záchranáři," dodala Kostková s tím, že vozidlo hasiči zajistili na naviják a v patnáct hodin jej vytáhli zpět na silnici.
Havárii vyšetřují dopravní policisté.

Mediafax
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Auto v Praze srazilo dva chodce. Jsou vážně zranění

Vážná nehoda se stala v sobotu v noci v pražských Holešovicích. Auto tam srazilo dva chodce. "40letý muž utrpěl velmi vážný úraz hlavy a mnohačetná poranění. Po resuscitaci jsme ho převezli do motolské nemocnice. 39letý muž utrpěl úraz nohou a hlavy. Při vědomí jsme ho transportovali do vinohradské nemocnice," informovali na twitteru záchranáři. Policisté nyní zjišťují, co se přesně stalo, a zda dvojice přecházela přes přechod. "Alkohol u řidiče osobního auta byl negativní," sdělila policie.

Píše se na Deník.cz