Hasičům a policistům se podařilo před jedenáctou hodinou opět obnovit provoz na dálnici D5 u Mýta na Rokycansku, kde se ráno srazily čtyři osobní automobily. Agentuře Mediafax to potvrdil operační důstojník dálničního oddělení policie ve Svojkovicích.
Při nehodě utrpěli čtyři lidé lehčí zranění a záchranáři je odvezli k ošetření do rokycanské nemocnice.
Nehoda se stala na 46 kilometru dálnice D5 ve směru na Prahu u Mýta na Rokycansku v místě, kde je zúžená vozovka. Po dobu odstraňování následků nehody vedl provoz jen v pravém jízdním pruhu.
Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz