APLIKACE TN.CZ
Zpravodajství

Zloděj VYKRADL opuštěnou restauraci na Bystřicku!

Škodu za téměř 120 tisíc korun napáchal neznámý zloděj, který se v uplynulých dnech vloupal do opuštěné restaurace v obci na Bystřicku. Agentuře Mediafax to v pátek uvedla policejní mluvčí Simona Kyšnerová.

Do restaurace, která je už delší dobu mimo provoz, se zloděj vloupal někdy během uplynulých dvou týdnů. Z kuchyně ukradl fritézu a příslušenství k profesionálnímu kuchyňskému robotu, z výčepu pak kávovar a registrační pokladnu.

"Vzal i několik vodních a práškových hasicích přístrojů. Krádeží věcí způsobil škodu za více než 110 tisíc korun, poškozením okna a dveří pak dalších osm tisíc korun," doplnila Kyšnerová. Po dopadení hrozí zloději až pět let vězení.

tn.cz / Mediafax

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz