APLIKACE TN.CZ
Zpravodajství

Řidič s autem skončil v příkopu! Z auta ho museli vystříhat hasiči

Čtyřiašedesátiletý řidič se těžce zranil v sobotu při dopravní nehodě u Lichkova na silnici směrem k Lipce na Orlickoústecku.

Muž vjel se svým vozem do příkopu, kde se auto převrátilo na bok, informovala v neděli agenturu Mediafax policejní mluvčí Lenka Vilímková.

"Dopravní nehoda se stala hodinu a půl po poledni. V autě cestoval pouze řidič," uvedla Vilímková s tím, že příčiny policisté vyšetřují. Muž je v této chvíli hospitalizován, už namístě policisté vyloučili, že by před jízdou pil.

U nehody podle informací mluvčí Hasičského záchranného sboru Pardubického kraje Venduly Horákové zasahovali také hasiči, kteří do příjezdu záchranné služby poskytli řidiči první předlékařskou pomoc. Později auto vytahovali z příkopu, přitom museli nejprve hydraulickými nůžkami odstřihnout některé části tak, aby bylo možné vůz naložit na odtah.

Po dobu odstraňování následků havárie byl provoz na silnici částečně omezen, řídili ho nejprve hasiči a poté policisté.

tn.cz / Mediafax

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz