Zpravodajství

Filip Blažek chodí s Otakarem Brouskem!

Filip Blažek chodí s Otakarem Brouskem!
Zdroj: TV Nova

Už zítra se představí Otakar Brousek, alias Jiří Kreuzer ml., nejen divákům seriálu TV Nova Ulice, ale také přátelům a blízkým svého přítele Martina Havránka v podání herce Filipa Blažka.

Už zítra se představí Jiří Kreuzer mladší (Otakar Brousek) nejbližším přátelům a blízkým svého partnera Martina, kterého představuje herec Filip Blažek.
 

Jak bude reagovat kamarádka Jiřího kadeřnice Simča (Pavla Tomicová), když jí Martin s Jirkou prozradí, že tvoří pár? Počáteční rozpaky vystřídá během několika vteřin přátelské porozumění Simoně vlastní. A jak bude reagovat na tuto novinku paní Bláhová (Jana Altmanová)? "Kupodivu“ o poznání rozdílněji než její dcera!

Jiří Kreuzer ml. se s Martinem Havránkem seznámil na podnikovém večírku. Martin je typický extrovert, je velmi živý, sympatický a společenský člověk. Přestože je gay, nepůsobí nijak zženštile. Nad Jiřím drží ochranou ruku.
 

Martin měl ještě v průběhu studií vztah s dívkou, kterou nechtěně přivedl do jiného stavu. Mladý manželský pár, kterému se narodila dcera Markéta, vydržel pohromadě napříč všem okolnostem celých dvanáct let. Pak se ale Martin zamiloval do kolegy z dabingu a od rodiny odešel.
 

Divadelní, seriálový a filmový herec Filip Blažek je absolventem pražské konzervatoře, diváci ho jistě znají mimo jiné například z filmů Andělská tvář, Duše jako kaviár a mnoha dalších. Na divadelních prknech Filipa Blažka můžeme vidět třeba ve hrách Vše o mužích, Do naha!, Včera tě zabiju nebo v novém rodinném vánočním muzikálu Vánoční zázrak.

Ulici můžete sledovat každý všední den od 18: 30 na TV Nova a také na stránkách Voyo.cz v předstihu, vždy o jeden díl dříve než v televizi.
 

TN.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz