Zpravodajství

Opilá řidička PŘEJELA DVA CHODCE! Dívku ZABILA, muž je ZRANĚN!

Opilá řidička PŘEJELA DVA CHODCE! Dívku ZABILA, muž je ZRANĚN!
Zdroj: Mediafax

Tragicky skončila nedělní dopravní nehoda na silnici mezi Telči a Horní Myslovou na Jihlavsku. Čtyřicetiletá řidička tam srazila dva chodce, mladá dívka střet nepřežila, řidička měla v krvi 1,53 promile alkoholu, potvrdila v pondělí Mediafaxu mluvčí policie Jana Kroutilová.

K nehodě došlo v neděli večer na silnici z Telče do Horní Myslové. „Po desáté hodině večer vjela čtyřicetiletá řidička vozidla Škoda Octavia na pravou krajnici, kde v tu dobu šli dva chodci, a došlo ke střetu. Při nehodě utrpěla dvaadvacetiletá chodkyně těžká zranění, kterým na místě podlehla,“ řekla mluvčí.


Těžce zraněn byl při nehodě také třicetiletý chodec, který byl převezen do jihlavské nemocnice. „U řidičky vozidla provedli policisté dechovou zkoušku, při které naměřili hodnotu 1,53 promile alkoholu,“ dodala Kroutilová. Vyšetřování nehody převzali jihlavští kriminalisté, kteří řidičku podezřívají ze spáchání přečinu usmrcení z nedbalosti a přečinu ohrožení pod vlivem návykové látky.

tn.cz / Mediafax
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Zeman podepsal vyloučení Ruska a Číny z dostavby Dukovan

Prezident Miloš Zeman v pondělí podepsal zákon o nízkouhlíkové dohodě, který z dostavby jaderné elektrárny Dukovany vyřazuje firmy z Ruska a Číny. Zákon umožňuje využití technologií pouze od dodavatelů ze států, které přistoupily k mezinárodní dohodě o vládních zakázkách z roku 1996.

Píše se na Deník.cz