Krátce před čtvrteční půlnocí se v pražské ruzyňské věznici oběsil 43letý vazebně stíhaný muž, přivolaný lékař mu již nedokázal pomoci. Muž zanechal dopis na rozloučenou, potvrdila v pátek informaci Mediafaxu mluvčí věznice Pavla Bohatová.
Podle Bohatové byl muž stíhán za majetkovou trestnou činnost. "Více se k případu vyjadřovat nebudeme," uzavřela mluvčí.
Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz