Zpravodajství

Hromadná nehoda u Velvar! Srážka kamionů a osobáků

Hromadná nehoda se stala v úterý ráno u Velvar na Kladensku, kde se srazily dva kamiony a tři osobní auta. Silnice I/16 byla v místě nehody až do 11. hodiny zcela zablokovaná, nyní již je plně průjezdná, potvrdila Mediafaxu mluvčí kladenské policie Michaela Nováková.

"Z nákladního vozu jsme museli hydraulickými nůžkami vystříhat jeho zraněného řidiče," popisoval zásah operační důstojník středočeských hasičů. Vozidlo podle důstojníka narazilo do dalších předchozích havarovaných aut kvůli snížené viditelnosti způsobené hustou mlhou.
 

ČTĚTE TAKÉ:
DOPRAVA: Pozor na mlhy a náledí! Už bouralo přes 20 aut!

 

Podle středočeských hasičů hromadnou nehodu zapříčinila dodávka, do které po smyku v mlze narazilo vojenské vozidlo a po něm dva kamiony. V místě dopravní nehody i okolních komunikací se utvořily dlouhé kolony, zejména kamionů. Záchranáři dokonce rozdávali posádkám uvízlých vozů deky a teplé nápoje.
 

Přestože se na silnici podařilo obnovit provoz, policie vyzývá řidiče, aby vzhledem ke klimatickým podmínkám byli nadále opatrní.

tn.cz / Mediafax
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Policie zatkla bývalého lídra katalánských separatistů Carlese Puigdemonta

Italská policie zatkla na Sardinii bývalého šéfa katalánské vlády Carlese Puigdemonta. Puidgemont ve čtvrtek cestoval z Bruselu do Alghera kvůli návštěvě kulturní události a na setkání s regionálním lídrem a ombudsmanem Sardinie. Když dorazil na letiště ve městě Alghero, zastavila ho pohraniční policie, píše agentura AP. Zítra soud rozhodne, jestli ho vydá Španělsku, nebo propustí. Ve Španělsku čelí obvinění za pobuřování a za zorganizování nezákonného referenda o nezávislosti Katalánska v roce 2017.

Píše se na Deník.cz