Zpravodajství

Vymítač ďábla chce zakázat Harryho Pottera a jógu!

Vymítač ďábla chce zakázat Harryho Pottera a jógu!
Zdroj: Oficiální zdroj

Očividně šílený, zato ale velmi vlivný vymítač ďábla katolické církve tvrdí, že Harry Potter a jóga jsou nástroje ďábla. A chce tuto prý "zdánlivě“ nevinnou dětskou knížku a neškodné protahování těla zakázat.

Otec Gabriele Amorth, který byl až do roku 2000 dlouhá léta hlavním exorcistou Vatikánu a který tvrdí, že vymítil ďábla z duší stovek lidí, zcela vážně prohlásil, že jóga je zbraň satanova, protože vede k hinduismu, jenž je "stejně jako všechna východní náboženství založen na falešné víře v reinkarnaci“. A oblíbený brýlatý hrdina je podle něj dalším tajným ďáblovým želízkem v ohni.


 

Tento šestaosmdesátiletý kněz je totiž přesvědčen, že knížky Joanne Rowlingové o Harrym Potterovi, kterých se prodaly miliony po celém světě, jsou zákeřné a nebezpečné. Podle otce Amortha, jehož nejoblíbenějším filmem je překvapivě Vymítač ďábla, totiž Harry Potter lstivě nutí děti věřit v kouzla a černou magii.
 

ČTĚTE TAKÉ:

To se podívejme! DĚTI má učit NAHÁ KARKULKA s vlkem v POSTELI!
 

"Jóga a Harry Potter jsou ďáblovi pomocníci,“ pravil Amorth minulý týden na filmovém festivalu v Umbrii, kam byl pozván, aby uvedl film The Rite, ve kterém hraje Antony Hopkins jezuitu.
 

"V Harrym Potterovi se Ďábel rafinovaně skrývá pod maskou neobvyklých schopností, kouzel a kleteb. Satan je vždy nejraději, když v něj nevěříme. Ty knihy nikdy neměly vzniknout a měly by se zakázat ,“ dodal stařec plamenně.
 

Také lidstvu osvětlil, že sexuální skandály kněžích, kterými je v současnosti katolická církev doslova zamořena, jsou důkazem toho, že Antikrist vede válku se Svatým stolcem. Tak to je potom konečně všechno jasné...
 

hel, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

USA zdvojnásobí dar covidových vakcín chudším zemím na miliardu

Spojené státy zdvojnásobí počet covidových vakcín darovaných chudším zemím na více než miliardu, oznámil prezident Joe Biden. K naočkování populace v rozvojových zemích je podle odborníků potřeba pět až devět miliard dávek.

Píše se na Deník.cz