APLIKACE TN.CZ
Zpravodajství

Na horách sněží! Vleky plánují zahájení provozu

Na našich horách začalo v noci konečně sněžit. Zatím sice napadlo jenom pár centimetrů, ale sněhu by nyní mělo každý den přibývat. A na horách bude i mrznout. Na to čekají hlavně provozovatelé vleků.

Zatímco vloni provozovatelé vleků spustili stroje už koncem listopadu, letos plánují zahájení provozu až na 9. prosince. Právě k tomu ale bude zapotřebí, aby alespoň v noci klesly teploty pod bod mrazu. To pro hory meteorologové slibují od pondělka.

NA CELOU REPORTÁŽ SE PODÍVEJTE POD TITULKEM ČLÁNKU

tn.cz / TV Nova

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz