Smutné Vánoce prožije herec Ladislav Mrkvička (72), kterého si lidé pamatují třeba z filmu Dobrá voda. Kvůli drogové závislosti syna totiž odmítl svátky slavit.
Drogové závislý Jakub (29) dělá otci starosti, protože ho krádeže pro peníze na heroin dokonce dostaly na nějaký čas do věznice na pražském Pankráci.
Rodině jsem řekl, že si ani nebudeme dávat žádné dary. Nechci to, je to zbytečné…,“ cituje server deníku Aha! umělce, který se velmi trápí, že nedokáže synovi pomoci.
ČTĚTE TAKÉ:
HYENY! Nabízeli fotky mrtvých umělců bulváru!
"Vše se dá řešit, jen drogy ne…,“ prozradil s tím, že ho složitá situace v rodině psychicky velmi trápí – málem se psychicky zhroutil.
ČTĚTE TAKÉ:
Pohřeb patriarchy Vondráčka: Rodinná válka pokračuje
"Byl jsem výbušný a vzteklý, prostě špatný otec. Nedokázal jsem s dětmi dobře komunikovat,“ přiznal pro Aha! umělec. Herec má dohromady pět dětí, každé s jinou partnerkou.
Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz