Patnáct krásných štěňátek plemene dalmatin se narodilo ve Velké Británii. Dvouleté zvíře tak přichystalo majitelům opravdu bohatou vánoční nadílku.
"To tady máme ale opravdu živo,“ cituje bulvární deník The Sun slova majitelky, jejíž štěstí z nových přírůstků lze jen velmi obtížně popsat. Podle dalších informací ale péče o takový počet malých zvířátek dá pořádně zabrat.
ČTĚTE TAKÉ:
VLNA SOLIDARITY: Kdo chce opuštěná štěňátka?
"Pokud je necháte samotné doma, zničí vám byt,“ smála se majitelka s tím, že mazlíčkové trhají všechno, co jim přijde do cesty.
Asi největší radost z malých tvorů má vnučka majitelky, která tráví v jejich obležení snad veškerý volný čas. Není opravdu divu - malí dalmatinci jsou totiž opravdu roztomilí.
ČTĚTE TAKÉ:
To musela udělat ZRŮDA! Štěňátka málem zemřela u popelnic
Celá rodina majitelů lituje, že bude muset 15 rozkošných štěňátek postupně rozprodat. Ale uznejte! V jednom domě by pro ně nebylo místo. Zvlášť, když zvířátka vyrostou.
Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz