Zpravodajství

Během slevového šílenství ubodali mladíka (18)

Osmnáctiletého mladíka v pondělí ubodali ve vyhlášené ulici Oxford Street v centru Londýna. Ulice přitom byla plná lidí spěchajících za povánočními slevami zboží. Informují o tom agentura AFP a webový portál stanice BBC.

Incident se stal krátce před třetí hodinou odpolední SEČ poblíž stanice metra Bond Street. Ulice tou dobou byla plná lidí, kteří se vypravili za povánočními slevami. Na místo se okamžitě vydal vrtulník se záchranáři. Mladík však zemřel na místě.

Policie zadržela devět podezřelých a část Oxford Street uzavřela. Vyšetřovatel Mark Dunne sdělil novinářům, že za zabitím muže patrně nestojí žádný gang. Vražednou zbraní byl nejspíš nůž, ačkoliv to kriminalisté formálně nepotvrdili. "Zabavili jsme několik zbraní, ale nevím, zda mezi nimi byla i zbraň vražedná," konstatoval Dunne.

ČTĚTE TAKÉ:
Včely ZACHRÁNILY muži ŽIVOT před ubodáním!


Dosud není jasné, zda se vražda odehrála uvnitř obchodu s obuví Foot Locker, nebo před ním. Policisté mají zatím jen kusé informace a vyšetřují, co přesně se stalo.

PODÍVEJTE SE NA VIDEO Z MÍSTA:

Vyšetřovatelé se zabývají ještě dalším případem, který se stal v pondělí v 19:20 SEČ poblíž křižovatky Oxford Street a Regent Street. Terčem útoku se tam stal muž mezi 20 a 30 lety, který utrpěl bodné rány na nohou. Skončil v nemocnici, ale není ohrožen na životě. Policie zatím neví, zda spolu případy souvisejí.

tn.cz / mediafax / hur
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Píše se na Deník.cz