Zpravodajství

Autobus s dětmi smetl ze silnice vítr. Na místě zranění

Autobus s dětmi smetl ze silnice vítr. Na místě zranění
Zdroj: Mediafax

Autobus se školáky sjel v pátek kvůli silnému větru ze slinice na Strakonicku. Další autobus se na Domažlicku srazil s nákladním autem. V každém autobusu se zranili tři lidé.

Ke srážce autobusu s nákladním autem došlo na okraji Horšovského Týna na Domažlicku. Tři lidé utrpěli zranění, informoval agenturu Mediafax operační důstojník hasičů. "Nehoda se stala na Velkém předměstí, na silnici I/26 je v současné době uzavřen provoz pro nákladní dopravu vzhledem k vyšetřování a odstraňování následků nehody. Na místě zasahují dvě jednotky hasičů," uvedl operační důstojník.


"Podle našich informací utrpěli tři lidé zranění, jedná se o poranění lehčího charakteru," uvedla mluvčí záchranné služby Lenka Ptáčková.

ČTĚTE TAKÉ:

Kamion prorazil svodidla a smetl autobus v protisměru! 13 mrtvých

Autobus se školáky sjel z cesty, tři děti se zranily

Autobus vezoucí školáky z vyučování sjel kvůli silnému větru a špatnému stavu silnice v pátek odpoledne z cesty. Nehoda se stala na Strakonicku mezi obcí Vodňany a Strakonice u obce Újezd, řekl agentuře Mediafax policejní mluvčí Milan Bajcura.


Havárii ohlásil policii po půl druhé odpoledne řidič autobusu. "Oznámil, že sjel z cesty kvůli extrémně nepříznivým podmínkám na silnici. Autobus sjel pravou stranou a nemohl otevřít dveře. Uvnitř byly děti jedoucí ze školy domů, tři z nich utrpěly lehčí zranění. Jedno odvezli záchranáři na pozorování do nemocnice," řekl Bajcura. Okolnosti nehody policie vyšetřuje.

maš, tn.cz / Mediafax
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz