Zpravodajství

Brutální napadení: Bezdomovkyně pobodala známého

Napadený muž skončil pobodaný na zemi v kaluži krve. Stalo se to po hádce s jeho známou, která ho napadla. Zasadila mu spoustu bodných ran.

Policie během dnešního dne připravuje obvinění pro ženu z Poděbrad, která včera pobodala svého známého. Na muže brutálně zaútočila po tom, co se pohádali.

"Napadený 34letý muž a útočící žena nebyli partnery," upozornila policejní mluvčí Potočná. Podle jejích slov šlo o dva bezdomovce. "Mladá žena zaútočila na muže poté, co se u stadionu pohádali," dodala mluvčí.

ČTĚTE TAKÉ:

Kvůli cigaretám hrozil prodavačce nožem

Útočnice způsobila protivníkovi spoustu bodných a bodnořezných ran. "Muž byl nožem zasažen do zad, hrudníku, krku a obličeje," uvedla Potočná. Napadený není v nebezpečí ohrožení života a je v ošetřování nymburských lékařů.

"Vyšetřovatel připravuje obvinění z trestného činu těžkého ublížení na zdraví, za který je horní trestní hranice deset let vězení," dodala Potočná.

Aktuálně je žena v rukou policie. Podle všeho si ve vazbě chvíli pobyde, vyšetřovatel bude totiž žádat o uvalení vyšetřovací vazby.

klab, tn.cz / Mediafax
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Z vraždy mladé irské učitelky byl obviněn Slovák (31)

Z vraždy třiadvacetileté učitelky Ashling Murphyové byl ve středu irskými úřady obviněn slovenský státní příslušník Jozef Puška (31). Podle BBC žil zadržený v Tullamore ve středním Irsku a po sdělení obvinění byl umístěn do vazby. Jeho právník požádal o bezplatnou právní pomoc a tlumočnické služby. Policisté v souvislosti s vraždou zdrželi ještě jednoho podezřelého muže, ten byl propuštěn bez obvinění.

Krátká zpráva

Vůdce gangu pašeráků lidí dostal 15 let vězení

Belgický soud odsoudil šéfa vietnamského gangu pašeráků lidí k 15 letům odnětí svobody a pokutě 920 000 eur. Vo Van Hong (45) byl hlavou skupiny, která byla zodpovědná za úmrtí 39 Vietnamců, kteří byli v říjnu 2019 nalezeni udušení v návěsu kamionu na jihovýchodě Anglie. V loňském roce britský soud odsoudil v této kauze další čtyři podezřelé k trestům odnětí svobody v rozmezí od 13 do 27 let.

Píše se na Deník.cz