Zpravodajství

BRUTÁLNÍ ÚTOK: Skinheadi v Brně zbili Kubánce! VIDEO

BRUTÁLNÍ ÚTOK: Skinheadi v Brně zbili Kubánce! VIDEO
Holé lebky | Zdroj: TN.cz

V Brně se vyšetřuje neuvěřitelně brutální rasový útok. Skinheadi napadli cizince, kterého zbili. Policie po nich pátrá.

Tato rvačka se od běžných hospodských strkanic silně liší, byla totiž neuvěřitelně brutální. Čtyři skinheadi se vrhli na Kubánce. Rasový podtext je zde do očí bijící. Svědci navíc potvrzují, že v průběhu rvačky skini vykřikovali rasistické nadávky.

PODÍVEJTE SE NA ZÁBĚRY Z BEZPEČNOSTNÍ KAMERY:

"Minulý týden v pátek v brzkých ranních hodinách došlo k rvačce, kdy dva neznámí útočníci v podnapilém stavu zbili mladíka. Při incidentu došlo i ke škodě na majetku ve výši přibližně čtyři tisíce korun," řekla policejní mluvčí Andrea Straková.

Útok byl vyprovokován jedním z holohlavých rváčů, který hodil po Kubánci sklenici. I když se napadený snažil podnik v klidu opustit, skinheadi ho už odejít nenechali a začali ho bít.

Brutalita útoku byla opravdu neuvěřitelná, skinheadi nepřestali oběť mlátit, dokud byla při vědomí. Jakmile zjistili, že se bezmocný Kubánec ještě hýbe, začali po něm házet půllitry a lahve plné alkoholu.

ČTĚTE TAKÉ:

Romští mladíci napadli zákazníka večerky! VIDEO RVAČKY!

Policisté nechápou, jak je možné, že napadený byl schopen po útoku sám místo opustit, ani to, že takto brutální čin neohlásil na policii.

klab/ Josef Svoboda

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz