Zpravodajství

Žena, kterou na Táborsku napadl syn sekerou, je ve vážném stavu

Žena (78), kterou v úterý kolem patnácté hodiny po rodinné hádce ve Slapech u Tábora napadl sekerou její třiapadesátiletý syn, leží ve vážném stavu v českobudějovické nemocnici.

Žena je ve stabilizovaném stavu, její zranění jsou ale velmi vážná, řekl agentuře Mediafax ve středu mluvčí nemocnice Jan Dušek.
 

Tragédie se stala v obci Slapy u Tábora. "Třiapadesátiletý muž zaútočil po rodinné rozepři se sekerou v ruce na svou matku, kterou těžce zranil, zasadil jí několik ran. Pak napadl i sestru, které se ale podařilo ubránit. Vše vyvrcholilo tím, že se muž pobodal kuchyňským nožem do hrudníku a na místě zemřel," uvedl policejní mluvčí Milan Bajcura.

Podívejte se na reporáž TV Nova o tragédii ve Slapech:

PSALI JSME:

Rodinná tragédie: Napadl matku a sestru sekerou, pak se podřezal

Sestra pachatele vyvázla z útoku pouze s povrchovým zraněním, které si nevyžádalo lékařské ošetření. "Poté, co se ubránila útoku, přivolala záchranku na lince 155. Matku dopravil do českobudějovické nemocnice v kritickém stavu vrtulník. Případ převzala skupina kriminální služby z Českých Budějovic se specialisty na násilnou trestnou činnost," vysvětlil Bajcura.
 

"Stav zraněné seniorky je stabilizovaný, nadále však velmi vážný," sdělil Dušek.

hel, tn.cz / Mediafax
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Píše se na Deník.cz