Zpravodajství

Nezodpovědní rodiče! Nechali chlapečka (†3) samotného se zbraní, zastřelil se

Rodiče nechali své dítě samotné v autě. Na přední sedačce navíc zapomněli zbraň. Než se vrátili, chlapeček se zastřelil!

Tříletý chlapeček se ve středu zastřelilo zbraní, když jej rodiče nechali na chvilku samotné v automobilu na benzínové pumpě u amerického města Seattle. Informuje o tom ve čtvrtek server stanice KIRO 7.

Matka dítěte odešla do obchodu, zatímco otec šel zaplatit natankovaný benzin a nechal svoji zbraň na předním sedadle. Ta poté spadla pod sedadlo a chlapeček, který seděl vzadu v dětské sedačce, ji sebral a vystřelil. Střela jej zasáhla do hlavy a usmrtila. V automobilu byla v tu dobu ještě chlapcova rok stará sestřička. Té se naštěstí nic nestalo.

Otec chlapce držel zbraň legálně. Podle policie mu však hrozí obvinění z nedbalosti a ze zabití. Jedná se o třetí podobný případ v okolí Seattlu v poslední době. V sobotu postřelil svoji sedmiletou sestru chlapec, který našel zbraň v rodinném karavanu. Dívka druhý den zraněním podlehla.

ČTĚTE TAKÉ:

Dívku (†12) zabil míč při vybíjené

Na konci února postřelil osmiletou Aminu Kocer-Browmanovou její spolužák na základní škole Bremerton. Chlapec měl v batohu nezajištěnou zbraň, která nešťastnou náhodou vystřelila. Dívka podle lékařů stále bojuje o život.

tn.cz / Mediafax
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz