Ze zdravotnického zařízení v pátek odešla těžce nemocná žena. Ještě ten samý den ji policisté našli v jednom z autobusů na dálnici D1.
Čtyřiadvacetiletá žena odešla ze zdravotnického zařízení v Praze 5 v pátek krátce po šestnácté hodině odpoledne. Vzhledem k jejímu zdravotnímu stavu zahájili policisté rozsáhlou pátrací akci.
"Jelikož pohřešovaná pocházela z Vysočiny, požádali kriminalisté o spolupráci jak tamní policisty, tak kolegy z dalších krajů," uvedl policejní mluvčí Tomáš Hulan.
ČTĚTE TAKÉ:
Pohřešovaný mladík napadl a zranil policistu
Pátrací akce skončila úspěchem před dvacátou hodinou, kdy se ženu podařilo vypátrat dálničním policistům v jednom z autobusů na dálnici D1 směrem na Brno.
Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz