APLIKACE TN.CZ
Zpravodajství

Vážně nemocnou ženu našli v autobuse na dálnici

Ze zdravotnického zařízení v pátek odešla těžce nemocná žena. Ještě ten samý den ji policisté našli v jednom z autobusů na dálnici D1.

Čtyřiadvacetiletá žena odešla ze zdravotnického zařízení v Praze 5 v pátek krátce po šestnácté hodině odpoledne. Vzhledem k jejímu zdravotnímu stavu zahájili policisté rozsáhlou pátrací akci.
 

"Jelikož pohřešovaná pocházela z Vysočiny, požádali kriminalisté o spolupráci jak tamní policisty, tak kolegy z dalších krajů," uvedl policejní mluvčí Tomáš Hulan.

ČTĚTE TAKÉ:

Pohřešovaný mladík napadl a zranil policistu
 

Pátrací akce skončila úspěchem před dvacátou hodinou, kdy se ženu podařilo vypátrat dálničním policistům v jednom z autobusů na dálnici D1 směrem na Brno.

anš, tn.cz / Mediafax

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz