Mezi stanicemi Frýdek Místek a Lískovec u Frýdku bylo v pátek ráno nalezeno v kolejišti mrtvé tělo. Zda šlo o nehodu, nebo sebevraždu, nyní vyšetřuje policie.
Bezvládné tělo našli lidé na železničním přejezdu mezi Frýdkem-Místkem a Lískovcem v pátek po šesté hodině ráno. "Osoba byla usmrcena vlakem, který projížděl místem v půl šesté," upřesnil Pavel Halla, mluvčí Správy železniční dopravní cesty (SŽDC). Kdo je usmrceným, se zatím nepodařilo zjistit. Podle policie se může jednat jak o nešťastnou náhodu, tak i pokus o sebevraždu.
ČTĚTE TAKÉ:
Školačka (12) už nechtěla žít. Lehla si pod kola vlaku
Všechny vlaky jsou v úseku Frýdek-Místek - Lískovec u Frýdku a opačně nahrazeny autobusy náhradní dopravy. Opatření potrvají nejméně do devíti hodin.
Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz