Na železniční trati mezi Olomoucí a Grygovem srazil v pondělí odpoledne vlak Pendolino ženu. Ta na místě zemřela, řekl mluvčí Drážní inspekce Martin Drápal.
Neštěstí se stalo po půl páté odpoledne. "Podle prvních informací člověk pohybující se po kolejích na místě zemřel, “ řekl mluvčí s tím, že šlo o osmašedesátiletou ženu.
PSALI JSME:
Peter vjel autem na přejezd a utekl. Dívku (16), která s ním jela, zabil vlak
Doprava je v současné době v místě nehody omezena na jednu kolej, pendolino nabralo zpoždění 120 minut, ostatní vlaky mohou získávat asi patnáctiminutové zpoždění.
Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz