Sedmiletý chlapec hrál se spolužáky po vyučování fotbal na školním hřišti. Zničehonic zkolaboval. Přivolaná záchranka dítě odvezla do nemocnice, lékaři ho ale už nedokázali zachránit.
Ciaran Geddes z britského Warringtonu hrál v šest večer s kamarády svoji nejoblíbenější hru, když najednou zkolaboval. K malému fotbalistovi byla okamžitě přivolána sanitka. Mezitím se chlapce snažila oživit jedna z přítomných matek dětí.
ČTĚTE TAKÉ:
Dívku (†12) zabil míč při vybíjené
Chlapec byl převezen do nemocnice, kde byl prohlášený za mrtvého. Příčina jeho smrti zatím není jasná a měla by ji odhalit pitva. Ciaranův dědeček Malcolm Hoole-Stewart řekl, že byl vnuk ještě půl hodiny před svým kolapsem v pořádku doma a dodal, že rodinu jeho náhlá smrt zcela zdrtila.
"Ciaran byl naše sluníčko. Odešel příliš brzy, nikdy ale neodejde z našich myšlenek, srdcí a snů. Fotbal pro něj znamenal všechno. Žil radostně a jeho smích byl nakažlivý. Ať je jeho spánek pokojný,“ uvedla rodina v prohlášení podle listu Daily Mail.
Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz