Řidič osobního auta naboural ve čtvrtek ráno do stromu mezi obcemi Bělač a Těšovice na Prachaticku. Jeden člen posádky nehodu nepřežil, druhý skončil v kritickém stavu v nemocnici. Informaci potvrdil policejní mluvčí Jiří Matzner.
Nehoda se stala ve čtvrt na sedm ráno na silnici mezi obcemi Běleč a Těšovice. Osobní auto Škoda Fabia ze zatím neznámých důvodů vyjelo ze silnice a narazilo čelně do stromu.
ČTĚTE TAKÉ:
Řidička na Českolipsku se při nárazu do stromu vážně zranila
"Jeden z členů posádky zemřel na místě, druhý utrpěl těžká zranění a je v kritickém stavu. Na místě zasahují všechny složky integrovaného záchranného systému, silnice je ale průjezdná," doplnil Matzner.
Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz