Zpravodajství

Zloději plechů uvízli na střeše lázní Kyselka. Sundali je až hasiči

Zloději plechů uvízli na střeše lázní Kyselka. Sundali je až hasiči
Zdroj: Mediafax

Policisté v obci Kyselka měli snadnou práci. Čtveřice zlodějů plechů totiž uvízla na střeše bývalé budovy lázní a nemohli dolů. Hasiči je osvobodili, ale jen na chvilku. Hned je totiž předali mužům zákona.

Policejní akce s trochu komickým nádechem se odehrála ve čtvrtek v noci. Čtveřice mužů si tam chtěla přilepšit krádeží hliníkových plechů a odlitků, jenže je načapala policie. Výtečnici se sice pokusili utéct přes střechu bývalých lázní, tam ale uvízli a nemohli dolů. Policisté tak museli zavolat hasiče.
 

„Čtyřem mužům pomáhali ve čtvrtek v noci slézt hasiči z horních pater bývalé lázeňské budovy v obci Kyselka. Karlovarské hasiče o to v noci požádala policie,“ potvrdil informace agentuře Mediafax mluvčí hasičů Martin Kasal.
 

[IMAGEBOX_977651]Lupič trouba šel vykrást banku, která měla zavřeno. VIDEO[IMAGEBOX_977651]
 

Policejní mluvčí pak dodal, že „ostrovští policisté ve večerních hodinách společně se psovodem zadrželi skupinku čtyř mužů ve věku od 22 do 28 let, kteří jsou podezřelí z krádeže hliníkových plechů a odlitků z lázní Kyselka. Podezřelí muži se snažili před policisty uprchnout přes střechy lázní, odkud ale nemohli slézt a proto byli přivoláni hasiči, kteří je ze střechy sundali," popsal případ Valenta.
 


Zloději zkrátka nahoru vylezli, dolů už ale nemohli a odmítali objekt opustit. „Nakonec jsme nemuseli pro jejich záchranu použít lezeckou techniku, v budově lázní jsme přistavili nástavkové žebříky a muži po nich za asistence hasičů ze zhruba čtyřmetrové výšky slezli,“ popsal mluvčí hasičů Martin Kasal s tím, že čtveřici mužů hasiči po zákroku předali policejní hlídce.
 

tn.cz / hop
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz