Zpravodajství

Opilý řidič kamionu souložil v Brně za jízdy. S ženou na klíně havaroval

V Brně havaroval kamion řízený opilou dvojicí, muž šlapal na pedály, žena na klíně točila volantem.

Neuvěřitelná nehoda se stala v Brně-Líšni. Namol opilí milenci si užívali milostných hrátek za jízdy za volantem. Jízda skončila nehodou.
 

Kamion se zahraniční značkou vjel plotem do areálu v Trnkově ulici v Líšni a způsobil dvacetitisícovou škodu. Během vyšetřování ale podle policistů postupně vyplynulo na povrch několik neuvěřitelných okolností.
 

Pětatřicetiletý řidič kamionu nadýchal policistům 2,54 promile alkoholu. Devětadvacetiletá žena, která se nacházela v kabině řidiče, ho ještě překonala. Výsledek její dechové zkoušky stanovil přístroj na 3,1 promile.
 

Podle policistů kamion havaroval poté, kdy se dvojice oddávala nezvyklé kratochvíli - opilí jezdili po parkovišti s několikatunovým kolosem. Žena, která nikdy nevlastnila řidičský průkaz, přitom seděla muži na klíně.

Související obsah

"Role při řízení měli pravděpodobně rozděleny tak, že muž šlapal na pedály a žena točila volantem," řekl policejní mluvčí Pavel Šváb. Jisté podle něj je, že řidič neměl z vozu dostatečný výhled. Podle informací agentury Mediafax se zřejmě více než řízení věnoval sexu.

Související obsah


 

Policisté ani státní zástupce neměli pro jednání podnapilé dvojice pochopení. Oba dva budou podle Švába pravděpodobně čelit stíháni za ohrožení pod vlivem návykové látky.

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Video jako varování pro rodiče: Připité školačky z Jablonce drogují a jsou neskutečně vulgární!

Brněnští vědci varují před slivovicí! Odteď už si panáka pořádně rozmyslíte

vrl, tn.cz / Mediafax
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Zeman zůstává v nemocnici, vyšetření nedopadlo, jak se očekávalo

Prezident Miloš Zeman i nadále zůstává v Ústřední vojenské nemocnici v Praze. Mluvčí nemocnice Jitka Zinke uvedla, že by hlava státu měla zařízení opustit nejdříve ve středu. Podle dvou zdrojů z Hradu měl být Zeman původně propuštěn už v úterý, nicméně vyšetření nedopadla, jak se očekávalo, informuje Deník N.

Píše se na Deník.cz