Vlak srazil ženu (†27) na železničním úseku Tetčice - Zástávka u Brna. Přes dvě hodiny zde doprava stála, v tuto chvíli vlaky už projíždí normálně.
Osobní vlak srazil dnes brzo ráno ženu, která se pohyboval po kolejích v Tetčicích u Brna. Žena byla na místě mrtvá, sdělil mluvčí drážní inspekce Martin Drápal.
Nehoda zastavila provoz na trati na víc než dvě hodiny, ale po sedmé hodině byl provoz obnoven. Ženu srazil vlak, který jel na trase Třebíč - Brno.
Výluka se dotkla osobních vlaků i rychlíků. Mezi stanicemi Zastávka u Brna – Střelice zavedly dráhy náhradní autobusovou dopravu.
Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz