Zpěvák George Michael se vrací na koncertní prkna. Turné, které musel přerušit kvůli těžkému zápalu plic, začíná znovu ve Vídni. Lékařům vídeňské nemocnice daroval tisíc lístků. Rocker koncertuje s Českým národním symfonickým orchestrem.
Velkolepý návrat před diváky proběhl ve Vídni. Tam, kde loni v listopadu byla jeho šňůra s Českým národním symfonickým orchestrem kvůli těžké nemoci přerušena. "Je skvělé být naživu!" Signalizoval takto světu zpěvák.
Tentokrát George zpíval nejenom pro svoje nejvěrnější fanoušky, ale také pro lékaře a zdravotní sestry z vídeňské nemocnice. Těm také daroval celkem tisíc lístků. Sedmset jich nemocnice prodala a výtěžek použije na výzkum plicních chorob.
Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz