APLIKACE TN.CZ
Zpravodajství

George Michael věnoval vídeňské nemocnici 1000 lístků na svůj koncert

Zpěvák George Michael se vrací na koncertní prkna. Turné, které musel přerušit kvůli těžkému zápalu plic, začíná znovu ve Vídni. Lékařům vídeňské nemocnice daroval tisíc lístků. Rocker koncertuje s Českým národním symfonickým orchestrem.

Velkolepý návrat před diváky proběhl ve Vídni. Tam, kde loni v listopadu byla jeho šňůra s Českým národním symfonickým orchestrem kvůli těžké nemoci přerušena. "Je skvělé být naživu!" Signalizoval takto světu zpěvák.

Tentokrát George zpíval nejenom pro svoje nejvěrnější fanoušky, ale také pro lékaře a zdravotní sestry z vídeňské nemocnice. Těm také daroval celkem tisíc lístků. Sedmset jich nemocnice prodala a výtěžek použije na výzkum plicních chorob.
 

muf s příspěním Marka Čiháka, TN.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz