Zpravodajství

Žena hledala v mapách na Googlu cestu. Našla UFO! Jde o návštěvu z vesmíru?

Kromě domů můžete na Googole Street View objevit i UFO. Nejde o žádný vtip - tajemné objekty našla Američanka Andrea Doverová, když na Googole mapách hledala cestu.

Obě UFO byly téměř identické a navíc ve stejný čas skoro 1600 kilometrů od sebe. Mohli je pozorovat uživatelé Googole Street View v Texasu a v Novém Mexiku, informoval Daily Mail. Nikdo zatím nedokázal vysvětlit, co tajemné objekty znamenají a hlavně, jak je možné, že se ve stejném čase objevily na dvou místech.

Příznivci Sci-fi si záhadu vysvětlují jako návštěvu z vesmíru, zatímco skeptici mají daleko prozaičtější vysvětlení – jde o sluneční odraz na objektivu fotoaparátu.

Související obsah

Televize KLTV vyslala svého reportéra, aby zjistil, která teorie je pravděpodobnější. "Nikdo z lidí, se kterými jsem mluvil, neřekl, že by nad Jacksonville viděl něco neobvyklého. Mohl by to být odlesk z nějakého objektu, ale nenašel jsem nic, co by na to sedělo. Kontaktovali jsme Googole, aby nám řekli, jestli o objektu vědí, ale zatím nám neodpověděli," řekl reportér Jamey Boyum a milovníci vesmírných teorií tak mají stále naději.
 

tn.cz / anš
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz