V brněnské fakultní nemocnici bojuje o život žena, která v noci na čtvrtek vypadla v Kuřimi na Brněnsku z vlaku.
Zraněná utrpěla kritická poranění. "Zasahující tým ji musel zajistit kompletní péči. Byla nutná fixace poranění, nitrožilní podávání léků, sledování životních funkcí a zajištění dýchání pomocí přístroje," řekla mluvčí jihomoravské záchranky Barbora Zuchová.
Za stálé a velmi intenzivní lékařské péče sanitka ženu převezla na urgentní příjem Fakultní nemocnice v Brně-Bohunicích. Okolnosti nehody vyšetřují policisté a drážní specialisté.
Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz