Zpravodajství

Zloděj přezul ženě na autě pneumatiky ze zimních na letní

Zloděj přezul ženě na autě pneumatiky ze zimních na letní
Zdroj: Mediafax

Neznámý pachatel se zalekl povinnosti mít od prvního ledna zimní pneumatiky a ukradl je z jiného auta. Ženu z uherskohradišťska při cestě do práce zarazil drhnoucí zvuk. Manžel následně zjistil, že místo zimních má letní pneumatiky.

Neobvyklou krádeží se zabývají uherskohradišťští policisté, neznámý zloděj ukradl ženě z vozu zimní pneumatiky a na auto pak obul letní. Oznámil v pátek policejní mluvčí Aleš Mergenetal.

Související obsah


Majitelka vozu si ničeho nevšimla a odjela autem do práce. Znepokojil ji až drhnoucí zvuk a po práci to řekla manželovi. Ten zjistil, že na vozidle jsou jiné pneumatiky.

Související obsah


"Muž odklopil plastové poklice a uviděl, že disky jsou přichyceny pouze dvěma šrouby, a to jen na volno rukou dotažené. Když obešel celé auto, zjistil, že zloděj ukradl tři disky se zimními pneumatikami. Místo nich na auto nasadil disky s letními pneumatikami. Čtvrté kolo zloděj nevyměnil, protože šrouby mu asi nešly povolit," doplnil Mergental.

Související obsah


Majitelce vznikla škoda 1500 korun a policisté zatím případ řeší jako přestupek proti majetku, za který hrozí pokuta až 15 tisíc korun.
 

tn.cz / mediafax / muf
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Bitcoin zažil strmý pád, cena měny klesla o 70 tisíc korun

Cena digitální měny bitcoin zažila v pátek strmý pád. Může za to krok čínské národní banky, která oznámila, že platby ve virtuálních měnách jsou nezákonné. Hodnota bitcoinu klesla o zhruba 70 tisíc korun na 901 478 korun za kus.

Píše se na Deník.cz